Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "FLOTINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy FLOTINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KASJER-SPRZEDAWCA

Zawód: kasjer Rodzaj: umowa na okres próbny
"FLOTINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kasjer-sprzedawca w dziale wędliny, wykładanie towaru w witrynach chłodniczych lub zatrudnienie jako kasjer-sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, rozliczanie gotówki. Zatrudnienie ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Piła
27-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Piła
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki. Praca na sezon.
Wymagania
Uprawnienia:
ksiażeczka sanepidowska
Inne wymagania:
Wykształcenie zasadnicze zwodowe mile widziane, książeczka sanepidowska,
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Wyspiańskiego 35
64-920 Piła
województwo wielkopolskie
powiat pilski
gmina Piła

Dodatkowe informacje

NIP: 7822263054
REGON: 634464912
KRS: 0000163401

Dyrektor generalny

Krzysztof Andrzej Kurzac
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-06-2003
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Piła