Czy to Twoja firma?

ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO praca

Piła
ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Piła
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO - oferty archiwalne

  • Księgowa

    ROMUALD BARTOSZKO BIURO PODATKOWE ROMUALD BARTOSZKO
    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Księgowanie dokumentów w programie komputerowym, znajomość komputera.
      Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę w godzinach: 7.00-15.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa
      • Inne wymagania: wykształcenie min. srednie ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile