Czy to Twoja firma?

J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA praca

Piła
handel odzież i sprzętem BHP
J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA
    • Piła
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane, układanie kostki brukowej, hydrauliki, prace wykończeniowe.
      Zatrudnienie od zaraz, umowa zlecenie - 1 miesiąc (możliwość przedłużenia umowy), praca na jedną zmianę w godzinach: 6.00-14.00 lub 7.00-15.00 (do ustalenia), praca głównie w delegacjach.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Kandydat musi spełniać jeden z poniższych warunków: 1. posiadać wykształcenie min. zawodowe budowlane, lub 2. posiadać doświadczenie zawodowe w budowlance.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + diety

Pracodawcy w Pile