Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

handel odzież i sprzętem BHP

Oferty pracy J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

KIEROWCA

Zawód: kierowca Rodzaj: inna
J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA
Kierowca samochodu dostawczego - teren Europy. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, wyjazdy 2-3 tygodnie. Pierwsza umowa zlecenie, kolejna umowa ...
Piła
02-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Piła
Szczegóły
Zakres obowiązków
Kafelkarz, malarz, tapeciarz (remonty).
Przeprowadzanie remontów mieszkań.
Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - do 3 miesięcy, praca na jedną zmianę od 8.00-16.00.
Praca w kraju + wyjazdy za granicę (pracodawca gwarantuje przejazd, zakwaterowanie i opiekę)
Wymagania
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
Wymagane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku. Wykształcenie nie jest wymagane.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
64-920 Piła
Ofiar Katynia 13C

Pracodawcy z miasta Piła

Popularni pracodawcy z województwa: Wielkopolskie

Adecco Poland
Display Print
Work Service
GJ
GJ