Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PILSKIE CENTRUM POMOCY BLIŹNIEMU MONAR-MARKOT

Oferty pracy PILSKIE CENTRUM POMOCY BLIŹNIEMU MONAR-MARKOT

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPIEKUN OSOBY BEZDOMNEJ, WYCHOWAWCA
Zawód: pracownik socjalny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Piła
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca z osobami bezdomnymi, monitorowanie i przestrzeganie przez mieszkańców porządku dnia, przyjęcia osób do osrodka, interwencje w sytuacjach wyjatkowych.

UWAGA!: W bprzypadku pozytywnej weryfikacji oferty kandydata niezbędne będzie przedłożenie aktualnego wyniku na SARS-COV-2 (metodą Real-time PCR).
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie min. srednie, kurs I pomocy przedmedycznej, empatia, umiejętność pracy w gru[pie, otwartposc na druga osobe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PILSKIE CENTRUM POMOCY BLIŹNIEMU MONAR-MARKOT
64-920 Piła
Długosza 33

Pracodawcy z miasta Piła