Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCYNY PRACY

Oferty pracy WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCYNY PRACY

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Zawód: specjalista ds. finansów   |  Rodzaj: umowa o pracę
Piła
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej oraz osobowej, przygotowywanie i prowadzenie zamówień publicznych, prowadzenie gospodarki materiałowej i środków trwałych.
Zatrudnienie od 15 czerwca 2020r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - 3 miesiące z możliwością przedłużenia, praca na jedną zmianę 7.00-15.00
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne, znajomość podstaw księgowości, prawa zamówień publicznych, obsługa programu Microsoft Exel, wskazane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mn. 5 lat, mile widziene ukończone kursy księgowe, mile widziana znajomość języka angielskiego.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
WIELKOPOLSKIE CENTRUM MEDYCYNY PRACY
64-920 Piła
Wojska Polskiego 49A

Pracodawcy z miasta Piła

Popularni pracodawcy z województwa: Wielkopolskie

Adecco Poland
Display Print
Work Service
GJ
GJ