Czy to Twoja firma?

FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK praca

Piekary Śląskie
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów
FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    FH KAROLINA S.C. JUSTYNA DYDAK, JAROSŁAW DYDAK
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w sklepie samoobsługowym wielobranżowym (obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towarów)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanepidu
      • Inne wymagania: mile widziana książeczka sanepidowska, doświadczenie zawodowe oraz znajomość obsługi kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 420 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich