Czy to Twoja firma?

Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach praca

Pabianice
Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. rejestracji

    Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana

Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach - oferty archiwalne

  • Wychowawca w placówce wsparcia dziennego

    Miejskie Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach
    • Pabianice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi, organizacja czasu wolnego dzieciom, praca z dziećmi, prowadzenie zajęć rozwijających zainteresowania, wychowanie dzieci, pomoc w odrabianiu lekcji.
      Umowa o pracę na czas określony: pół roku.
      Praca jednozmianowa, w dni od pon-pt w godz. 10-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: komunikatywnośc, kreatywność. Przy posiadaniu WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO - wymagane jest udokumentowanie 3-letniego stażu pracy z dziećmi i rodziną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Pabianice

      Praca w placówce wsparcia dziennego , prowadzenie konsultacji psychologicznych z dziećmi i rodzicami, tworzenie diagnozy i dostosowanie działań, prowadzanie zajęć z kompetencji społecznych, pomoc w odrabianiu lekcji szkolnych, wsparcie psychologiczne dzieci, młodzieży i rodziców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie w pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

Pracodawcy w Pabianicach