Czy to Twoja firma?

BAUTEX sp. z o.o.. praca

Pabianice
BAUTEX SP.Z.O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Pabianice
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy BAUTEX SP.Z.O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAUTEX SP.Z.O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAUTEX SP.Z.O.O.

Siedziba główna w Pabianicach

Praca BAUTEX SP.Z.O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu - umowa o pracę

    BAUTEX SP.Z.O.O.
    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma BauTex sp. z o.o. jest obecna w Polsce od 2011 roku.

      Zajmujemy się produkcją i sprzedażą artykułów z włókna szklanego. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Pabianicach w województwie łódzkim.

      Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

      Pracownik magazynu

      Miejsce pracy: Pabianice

      Zakres obowiązków

      • załadunki/rozładunki
      • kompletowanie i pakowanie towaru
      • prowadzenie podstawowej ewidencji materiałowej w programie magazynowym
      • przygotowywanie zleceń
      • zlecone prace porządkowe na magazynie.

      Wymagania

      • podstawowe umiejętności obsługi komputera (email, Excel, Word)
      • chęć do pracy

      • gotowość do pracy 3 zmianowej

      • Obsługa wózków widłowych mile widziana

      • umiejętności techniczne będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • umowę o pracę

      • dodatek za pracę w godzinach nocnych

      • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy oraz doświadczenia

      • możliwość awansu na inne stanowiska

      • dodatkowe profity (karty sportowe, premie świąteczne)

Pracodawcy w Pabianicach