Czy to Twoja firma?

TRUST LOGISTICS sp. z o.o. praca

Pabianice

Jesteśmy TRUST LOGISTICS - Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i logistyki farmaceutycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2013 roku w malowniczym Pabianicach, kiedy to Mateusz Walczak i Michał Bojdak postanowili połączyć swoje siły i wiedzę, aby stworzyć firmę, która odpowiadałaby na specyficzne potrzeby branży farmaceutycznej.

Specjalizujemy się w drogowym transporcie produktów leczniczych, które wymagają nie tylko szczególnej troski, ale przede wszystkim kontrolowanej temperatury. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają nasze certyfikaty EU GDP, ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005. Nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest nieustanne, a doskonalony system Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP) jest tego najlepszym przykładem.

Misją, która nas prowadzi, jest świadczenie usług logistycznych spełniających rygorystyczne wymogi Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucji. Zdajemy sobie sprawę, że farmacja to branża, w której nie ma miejsca na błąd, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy długoterminowe relacje z klientami i partnerami. Zaufanie, długotrwała współpraca, dobre relacje oraz wzajemny szacunek to nie tylko słowa – to zasady, którymi żyjemy każdego dnia. Wierzymy, że to właśnie one przyczyniają się do naszego sukcesu i pozycji na rynku.

Zespół TRUST LOGISTICS to grupa wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą doświadczenie w branży transportowej z wiedzą farmaceutyczną. To dzięki nim jesteśmy w stanie realizować strategię zarządzania przez jakość (TQM) i stale podnosić poprzeczkę w branży.

Nasza międzynarodowa obecność to efekt zaufania, jakim obdarzają nas klienci z całej Unii Europejskiej. Każdy transport to dla nas misja, którą wykonujemy z największą starannością, mając na uwadze bezpieczeństwo i skuteczność dostaw.

Jesteśmy TRUST LOGISTICS – Twoim partnerem w drodze do doskonałości w logistyce farmaceutycznej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

TRUST LOGISTICS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.

Siedziba główna

TRUST LOGISTICS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRUST LOGISTICS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Stróż

    TRUST LOGISTICS Sp. z o.o.
    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Stróżowanie w siedzibie spółki.
      I umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące.
      II umowa o pracę na czas nieokreślony.
      Praca jednozmianowa, w dniach pon-niedz (również święta), w godz. 22-6.
      Oferta pracy jest również dla osoby z Ukrainy z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pabianicach