Czy to Twoja firma?

AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL praca

Ostrów Wielkopolski

Nasza historia zaczyna się w 1982 roku w malowniczej Austrii, gdzie jako polska firma ogrodnicza Gartengestaltung Ast rozpoczęliśmy naszą przygodę z zielenią. Z czasem nasze korzenie przeniosły się do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie kontynuujemy misję dostarczania produktów najwyższej jakości dla miłośników natury.

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu ASTVIT – nasz flagowy produkt, który jest wyrazem naszej troski o środowisko naturalne. ASTVIT to ekologiczny środek poprawiający właściwości gleby oraz ekologiczny nawóz naturalny, który został stworzony z myślą o różnorodnych uprawach roślinnych. Nasze produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia i pasji, której poświęcamy każdy szczegół naszej działalności.

W AST RICHARD "AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL" łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o to, by nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla środowiska. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do produkcji – zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym, a także transportem i gospodarką magazynową. Wszystko to, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i produkty najwyższej jakości.

Choć nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w ekologię i wysoka jakość produktów mówią same za siebie. Wierzymy, że zdrowa gleba to podstawa zdrowych roślin, a zdrowe rośliny to podstawa zdrowego życia.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy, podobnie jak my, wierzą w siłę naturalnych rozwiązań. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość dla nas i kolejnych pokoleń.

AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL

Siedziba główna

AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrów Wielkopolski
  2. Bielsko-Biała
  3. Krotoszyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AST RICHARD AST RICHARD NAWOZY NATURALNE,PAKOWANIE I HANDEL - oferty archiwalne

  • Samodzielny pracownik biurowy z wieloletnim doświadczeniem

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie min. średnie
      wymagane wieloletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biura
      wymagana biegła umiejętność obsługi komputera (plus internet) oraz kasy fiskalnej
      wymagana umiejętność fakturowania

      Samodzielne prowadzenie biura, przygotowywanie dokumentów, wystawianie faktur, kontakt z klientem, prowadzenie sprzedaży internetowej.
      1 zmiana
      wynagrodzenie: 3055 zł brutto (z chwilą uzyskania pełnych umiejętności możliwa jest negocjacja wynagrodzenia)

      po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność prowadzenia biura - sekretariatu (wymagany staż - lata: 5), wystawianie faktur, obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 055 PLN

    • 3 055 zł / mies.

      1 zmiana
      wynagrodzenie: 3055 zł brutto;

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, wystawianie faktur, umiejętność prowadzenia biura - sekretariatu (wymagany staż - lata: 5), obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

  • Pracownik fizyczny

    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      chęć do pracy,
      komunikatywność,

      rozlewanie nawozów naturalnych, prace fizyczne, remontowe, porządkowe na terenie firmy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim