Czy to Twoja firma?

Biuro Wystaw Artystycznych praca

Olsztyn
Biuro Wystaw Artystycznych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Biuro Wystaw Artystycznych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Wystaw Artystycznych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Biuro Wystaw Artystycznych - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Biuro Wystaw Artystycznych
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Codzienne kompleksowe utrzymanie w czystości pomieszczeń BWA, mycie sal ekspozycyjnych, holu i zaplecza technicznego, okien. Dbałość o optymalne wykorzystanie materiałow chemicznych i zgłaszanie zapotrzebowania na nie. Obsługa szatni podczas wydarzeń organizowanych przez BWA, sprzątanie toalet po wydarzeniach organizowanych przez BWA, utrzymywaie porządku w atrium i otoczeniu BWA, pielegnacja zieleni.
      Godziny pracy zgodnie z grafikiem od 6:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, sumienność, pracowitość, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny - docelowo na czas nieokreślony. Wymiar czasu pracy 1/2 etatu na okr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie