Czy to Twoja firma?

MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Niepołomice
MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska

    MARSEPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Niepołomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wynikający z Rozp. Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służb bezpieczeństwa i higieny pracy,
      • monitorowanie i wdrażanie przepisów dotyczących zagadnień ochrony środowiska,
      • tworzenie raportów środowiskowych na potrzeby wewnętrzne i właściwych urzędów,
      • wszystkie inne obowiązki wynikające z aktualnych przepisów prawa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Inne : staż pracy w służbie BHP, doświadczenie w firmie produkcyjnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy : 15:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niepołomicach