Czy to Twoja firma?

Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o. praca

Myślenice
gospodarowanie odpadami, stacja paliw gaz
Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Ładowacz nieczystości stałych

    Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o.
    • Myślenice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 150 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Ładowanie nieczystości stałych
      Wymagana sprawność fizyczna.
      Praca od 7-15
      Wynagrodzenie 3150zł brutto +premia + nagrody

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myślenicach