Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI praca

Mrągowo

Od ponad trzech dekad ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI z Mrągowa jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w branży komunalnej oraz pogrzebowej. Jako firma z tradycjami, rozpoczęliśmy naszą działalność w 1986 roku, koncentrując się na dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Nasza specjalność to wywóz śmieci i odpadów, co czyni nas kluczowym elementem w zachowaniu czystości i porządku w lokalnej społeczności. Rozumiemy znaczenie odpowiedzialnego gospodarowania odpadami dla ochrony środowiska i zdrowia publicznego, dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych metod i rozwiązań w tej dziedzinie.

Jednak nasza oferta to nie tylko usługi komunalne. Posiadamy własny dom pogrzebowy z dwiema kaplicami, które są miejscem, gdzie rodziny mogą godnie pożegnać swoich bliskich. Organizujemy ceremonie pogrzebowe zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim, zawsze z należytą uwagą i szacunkiem dla zmarłych i ich rodzin. W naszej ofercie znajduje się również kremacja, a także międzynarodowy transport zwłok, co pozwala nam sprostać potrzebom rodzin w tych trudnych chwilach bez względu na granice.

Zajmujemy się również sprzedażą trumien, urn, wieńców i wiązanek pogrzebowych, zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Oferujemy znicze oraz usługi związane z drukowaniem i rozwieszaniem klepsydr. Wszystko po to, aby ułatwić organizację ostatniego pożegnania.

Dysponujemy nowoczesnymi karawanami i zapewniamy transport żałobników, co jest wyrazem naszej troski o komfort i potrzeby rodzin w tych wyjątkowo trudnych momentach.

W Zakładzie Usług Komunalnych Piotr Lubowidzki łączymy tradycję z nowoczesnością, stale dążąc do doskonałości w każdej świadczonej przez nas usłudze. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i wsparciem, kiedy najbardziej tego potrzebujecie.

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI
    • Mrągowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przewóz materiałów na teren budowy, prowadzenie dokumentacji przewozowej

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Mrągowo
    • 3 200 zł / mies.

      Kierowanie samochodem dostawczym

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Mrągowie