Czy to Twoja firma?

PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C. praca

Mikstat
PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Mikstat
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PARTNER A.TOŁWIŃSKA I A.KOŁODZIEJ S.C.
    • Bralin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów sklepu spożywczego, obsługa stanowiska mięsnego, wykładanie i eksponowanie towaru, zachowanie cyklu sprzedażowego, dbanie o porządek w sklepie. Wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminalu oraz aktualna książeczka sanepidowska.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych, Obsługa terminala

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mikstacie