Czy to Twoja firma?

Honest Zbigniew Nowak praca

Lublin

Jesteśmy "HONEST" Zbigniew Nowak, zlokalizowani w sercu Świdnika, a nasza pasja i profesjonalizm w branży zbierania odpadów są znane od 2013 roku. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie usług na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim dbałość o nasze naturalne środowisko, które jest naszym wspólnym dobrem.

Nasza oferta to nie tylko standardowe usługi związane z odbiorem odpadów. Specjalizujemy się w kompleksowym podejściu do każdego rodzaju odpadów, w tym tych najbardziej wymagających, pochodzących z budów i remontów. Rozumiemy, jak ważna jest właściwa dokumentacja odpadowa, dlatego zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę w tym zakresie, odciążając ich od formalności i zapewniając spokój ducha.

Nasze motto, rzetelność i profesjonalizm, to nie tylko puste słowa – to fundamenty, na których budujemy relacje z naszymi Klientami. Dzięki nim zdobyliśmy zaufanie i dobrą opinię wśród mieszkańców Lublina i okolic. Nasza elastyczność w odbiorze odpadów jest naszym znakiem rozpoznawczym – zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta, odbierając odpady z wyznaczonych miejsc.

Wyróżnia nas również możliwość wynajmu kontenerów na gruz o różnych pojemnościach, co jest wygodnym i efektywnym rozwiązaniem dla naszych Klientów. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i budynki prywatne, a po wywozie odpadów dbamy również o sprzątanie i porządkowanie terenu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się czystym i bezpiecznym otoczeniem.

W "HONEST" Zbigniew Nowak zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, choć nasze główne wartości pozostają niezmienne. Zapraszamy do współpracy – razem możemy zrobić więcej dla naszej planety.

Honest Zbigniew Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Honest Zbigniew Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Honest Zbigniew Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Honest Zbigniew Nowak

Siedziba główna

Honest Zbigniew Nowak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Honest Zbigniew Nowak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Honest Zbigniew Nowak - oferty archiwalne

  • Kierowca magazynier

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca na magazynie

      utrzymywanie porządku na magazynie

      załadowywanie towaru

      Wymagania

      pracowitość

      uczciwośc

      punktualność

      Oferujemy

      Umowę o pracę

      wymagrodzenie na czas

      atrakcyjny motywacyjny system wynagradzania

      dobre warunki socjalne

      praca w milej atmosferze

  • KIEROWC A SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO/MAGAZYNIER

    • Lublin

      WEDŁUG UMOWY

      Wymagania

      WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE

      UPRAWNIENIA: PRAWO JAZDY KAT. C

      UCZCIWOŚĆ

      PUNKTUALNOŚĆ

      Oferujemy

      wynagrodzenie wypłacane na czas

      umowa o pracę

      miła atmosfera pracy

      motywacyjny system wynagrodzeń

Pracodawcy w Lublinie