Czy to Twoja firma?

OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW praca

Lublin
OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Lublin
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW

Praca OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW - oferty archiwalne

  • Księgowy

    OKRĘG LUBELSKI ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - dekretowanie i księgowanie dokumentów,
      - rozliczanie sprzedaży detalicznej
      - prowadzenie ewidencji księgowych
      - przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
      - współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
      - przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
      - potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputerowych programów księgowych, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych i kodeksu pracy, obsługa programów księgowych i kadrowych - mile widziana obsługa programu Rewizor GT, praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz PIT dla pracowników i zleceniobiorców, Doświadczenie zawodowe 5 lat;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie