Czy to Twoja firma?

Farbiarnia - Andrzej Bartosiak praca

Łódź

Witaj, jestem Farbiarnia-Andrzej Bartosiak, sercem działalności tkwiącym w malowniczym Konstantynowie Łódzkim. Od 1999 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę, pasja i zaangażowanie w każdy szczegół towarzyszą nam w dostarczaniu usług wykończeniowych wyrobów włókienniczych. Moja specjalność to nie tylko farbiarstwo i pralnictwo, ale także szeroki wachlarz prac związanych z instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi, a także inne specjalistyczne roboty budowlane.

Jako firma z długą tradycją, zawsze stawiam na rozwój i doskonalenie naszych usług. Pragnę, aby każdy klient, który skorzysta z mojej oferty, był w pełni zadowolony z jakości i precyzji wykonania. Dążę do tego, by moje usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu, co pozwala mi utrzymać silną pozycję w branży, choć szczegółów dotyczących naszej rynkowej roli nie mogę Ci teraz przedstawić.

W mojej pracy kluczowa jest dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zadania. Wierzę, że to właśnie te cechy pozwalają mi budować trwałe relacje z klientami, którzy powierzają mi swoje projekty. Chociaż nie mogę teraz podzielić się z Tobą naszą misją czy wartościami, które kierują moją firmą, zapewniam, że każdy projekt jest dla mnie równie ważny i traktowany z największym zaangażowaniem.

Zapraszam do współpracy i odkrycia jakości, jaką oferuje Farbiarnia-Andrzej Bartosiak. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie służyć przez lata i cieszyć oko doskonałym wykończeniem.

Farbiarnia - Andrzej Bartosiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Farbiarnia - Andrzej Bartosiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Farbiarnia - Andrzej Bartosiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowa

    WOJ-ART. sp. z o.o.
    • Skierniewice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 300-5 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Księgowa

    Polecana
    Dodana
  • Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Farbiarnia - Andrzej Bartosiak

Siedziba główna

Praca Farbiarnia - Andrzej Bartosiak - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac

    Farbiarnia - Andrzej Bartosiak
    • Konstantynów Łódzki
    • pełny etat
    • Firma z branży włókienniczej i nieruchomościowej poszukuje pilnie pracowników na stanowisko: samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac.

      Zakres obowiązków

      • samodzielne prowadzenie księgowości firmy
      • przyjmowanie i kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi, księgowanie dokumentów
      • nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
      • rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz deklaracji ZUS - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)
      • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych
      • uzgadnianie sald zobowiązań i należności
      • sporządzanie specyfikacji do rozliczeń
      • wystawianie faktur
      • wykonywanie przelewów firmowych i księgowanie wyciągów bankowych
      • bieżący kontakt i obsługa klientów w zakresie rozliczeń i fakturowania (terminowe płatności, rozrachunki, rozliczenia/dostawy towarów)
      • wykonywanie zadań zleconych
      • obsługa korespondencji
      • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firmy (m.in. prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń, sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS, zakładanie, aktualizacja i archiwizacja akt osobowych, kontrola ważności badań lekarskich i sanitarno–epidemiologicznych oraz szkoleń BHP, zgłoszenie i wyrejestrowanie z ZUS)

      Wymagania

      • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
      • znajomość prawa pracy
      • doświadczenie pracy w księgowości
      • doświadczenie kadrowo-płacowe
      • znajomość programów księgowych i kadrowych (Sage Symfonia, Płatnik)
      • znajomość programów MS Office (MS Word, Excel itp.)
      • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane
      • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziane
      • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość, zaangażowanie, komunikatywność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, b. korzystne warunki płacowe
      • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania
      • pracę w miłym, zgranym zespole
      • wieloletnią współpracę
      • pracę stałą w biurze firmy w Konstantynowie Łódzkim, pon-pt 8:00-16:00

Pracodawcy w Łodzi