Czy to Twoja firma?

OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C. praca

Leszno
OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Leszno
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C. - oferty archiwalne

  • Monter/brygadzista instalacji urządzeń przeciwpożarowych

    OPTIMA SYSTEM Przemysław Szpigiel, Rafał Góral S.C.
    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montowanie i serwis instalacji urządzeń przeciwpożarowych, możliwa praca w delegacji - teren Polski

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość branży hydraulicznej, elektrycznej, solidność, pracowitość, możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lesznie