Czy to Twoja firma?

Piekarnia Antoni Wojtczak praca

Łęczyca
Piekarnia Antoni Wojtczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnia Antoni Wojtczak

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia Antoni Wojtczak

  • Kierowca - sprzedawca

    Piekarnia Antoni Wojtczak
    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Piekarnia Antoni Wojtczak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Piekarnia Antoni Wojtczak - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Łęczyca
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za nadgodziny
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Łęczyca

      Rozwożenie pieczywa oraz art. spożywczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • Inne wymagania: zaświadczenie lekarskie o możliwości wykonywania zawodu kierowcy zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Łęczycy