Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce praca

Kraśnik
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce - oferty archiwalne

  • Asystent wychowawcy

    Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
    • Kraśnik
    • umowa o pracę
    • 3 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie wsparcia w wykonywaniu pracy Wychowawców/Rodziców SOS i pomaga we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci, organizowaniu im czasu wolnego. Asysten zastępuje wychowawcę SOS w razie jego nieobecności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne
      • Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ - ŁATWE NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
  • Pedagog

    • Kraśnik
    • pełny etat
    • 3 600 zł / mies.

      Pedagog wspiera Rodziców SOS w ich pracy wychowawczej z dziećmi powierzonymi pod ich opiekę.Odpowiada za zapewnienie pomocy w nauce szkolnej, prowadzenie terapii pedagogicznej oraz organizację dzieciom wolnego czasu. Bierze udział w tworzeniu Indywidualnych Planów Pomocy Dziecku, prowadzi dokumentację pedagogiczną. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci i specjalistami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Prawo jazdy kategorii B, KOMUNIKATYWNOŚĆ - ŁATWE NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW, PROWADZENIE ZAJĘĆ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kraśniku