Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNA

Dynamicznie rozwijająca się firma DANROB swoją działalność koncentruje na projektowaniu i budowie maszyn. Konstruowanie zaczyna się już w momencie spotkania z klientem. Stawiamy na nowatorskie i dedykowane projekty by skutecznie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od 2016 roku stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 : 2015 w zakresie projektowania, produkcji maszyn i urządzeń.

Doświadczona kadra inżynierska jest w stanie sprostać największym wymaganiom, stawianym przez klientów zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Urządzenia projektujemy w programie SOLIDWORKS. Stosowanie najnowocześniejszych technik konstrukcji, wspomagane rzetelnością specjalistów doprowadziło to stworzenia własnego parku maszynowego. Umożliwia to wykonanie większości podzespołów do maszyn we własnym zakresie.

Oferty pracy DAN-ROB Daniel Kubacki, Robert Tomzik Sp. j.

DAN-ROB Daniel Kubacki, Robert Tomzik Sp. j.

Inżynier automatyk

DAN-ROB Daniel Kubacki, Robert Tomzik Sp. j.
DAN-ROB Daniel Kubacki, Robert Tomzik Sp. j.
Automatyk umowa o pracę pełny etat
programowanie sterowników PLC programowanie paneli operatorskich HMI (wizualizacje) programowanie robotów konfiguracja sieci przemysłowych konfiguracja elementów automatyki w maszynach (napędy, kamery, czujniki itp.) uruchamianie maszyn w ...

POLECANA
Kraków
20-09-2021 POLECANA

Adres

ul. Czerwone Maki 49 / 51
30-392 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6762434728
REGON: 121416623
KRS: 0000373884
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 21-12-2010
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kraków