AKTIM Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AKTIM sp. z o.o. praca

Kraków

AKTIM Sp. z o.o., z siedzibą w historycznym Krakowie, od ponad trzech dekad stanowi solidny filar w branży łożyskowej, dostarczając niezawodne części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów, w tym rolki calowe i metryczne, kule transportowe ALWAYSE, łożyska toczne, a także zaawansowane elementy przeniesienia napędu, systemy smarowania i hydrauliki siłowej. Jesteśmy dumni z naszej rozległej sieci kontaktów międzynarodowych, szczególnie z renomowanymi firmami amerykańskimi, co pozwala nam być autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek.

W AKTIM stawiamy na profesjonalizm i dostępność – naszym klientom zapewniamy stałe doradztwo techniczne, gwarantując wybór optymalnych rozwiązań. Rozumiemy, jak ważna jest szybkość działania, dlatego utrzymujemy wysokie stany magazynowe kluczowych produktów, co umożliwia nam ekspresową realizację dostaw. Nasza działalność opiera się na zaufaniu i doświadczeniu, które budujemy nieprzerwanie od 1990 roku, zawsze z myślą o potrzebach naszych Klientów.

AKTIM Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AKTIM Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKTIM Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AKTIM Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AKTIM Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Techniczno-handlowy - praca stacjonarna

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma zajmuje się importem i eksportem części do maszyn i urządzeń.

      Poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Przedstawiciel Techniczno-handlowy - praca stacjonarna

      Kraków - Małopolskie

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków i nadzorowanie ich realizacji

      • Obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta

      • Sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę

      • Praca Pon. - Piątek w godz. 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (preferowane części maszyn)

      • Znajomość rysunku technicznego

      • Dokładność i sumienność

      • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;

      • Znajomość angielskiego na poziomie, co najmniej B2

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

      • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: dofinansowanie do urlopu „wczasy pod gruszą”, bonusy jubileuszowe co 5 lat

      • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji, brutto: 3000 -5000 PLN

Pracodawcy w Krakowie