Czy to Twoja firma?

Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga praca

Kiełczewo
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga

Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi krów

    Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jurga
    • Kiełczewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ogólne prace w gospodarstwie, dojenie krów, mycie dojarki, prace porządkowe, mieszanie paszy, nawożenie paszy do krów, praca w godzinach 5:00 do 11:00, 17:00 do 20:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mogą być osoby do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik hodowli bydła

    • Kiełczewo

      dojenie, zadawanie pasz, prace porządkowe, praca w godzinach od 6:00 do 11:00 i od 17:00 do 19:00

      Wymagania

      • Inne wymagania: mogą być osoby chętne do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kiełczewie