Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "AB JOB SERVICE POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 14 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ‘oferty pracy’ na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

Oferty pracy AbJobService Polska

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / OPIEKUN KLIENTA (M/K)
Zawód: przedstawiciel handlowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kielce
Szczegóły

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971). Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Pracujemy dla Was już 14 lat.

Dla naszego Klienta w Kielcach, jednego z liderów na rynku, zajmującego się importem i dystrybucją towarów z kamienia naturalnego,  poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

REPREZENTANT FIRMY / OPIEKUN KLIENTA (M/K)

Miejsce pracy: KIELCE

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie:
- reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami i eventów branżowych - nawiązywanie kontaktów i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami
- opieka nad obecnymi Klientami z branży kamieniarskiej
- przygotowanie ofert i kalkulacji cenowych

Wymagania

- lubisz bezpośredni kontakt z Klientem - chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje umiejętności sprzedażowe
- cenisz sobie pracę w zgranym Zespole, w przyjaznej atmosferze
- posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
- posługujesz się językiem angielskim, w stopniu umożliwiającym komunikację
- praca z Excelem nie jest Ci obca
- samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy jest Twoim atutem

Adres

ul. Rymarska 19 / 8
53-206 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Fabryczna

Dodatkowe informacje

NIP: 7542787477
REGON: 160005105
KRS: 0000226068

Dyrektor generalny

Gijsbert Van Der Sluijs
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 11-01-2005
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kielce