Czy to Twoja firma?

GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA praca

Kazimierza Wielka
Transport drogowy towarów
GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kazimierza Wielka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego na terenie polski i ukrainy 1/2 etatu

    GRZEGORZ NOWAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
    • Kazimierza Wielka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 400-2 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 t. na terenie Polski i Ukrainy

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 400 - 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kazimierzy Wielkiej