Czy to Twoja firma?

Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum praca

Kamień Śląski
Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum - oferty archiwalne

  • Pralnia - utrzymanie czystości

    Instytut Naukowo-Badawczy Sebastianeum Silesiacum
    • Kamień Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 850 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w pralni oraz w zespole odpowiedzialnym za utrzymanie czystości w obiektach

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : sumienność i uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kamieniu Śląskim