Czy to Twoja firma?

NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kamień Pomorski
NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    NO LIMITS SPÓŁKA Z ZOGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kamień Pomorski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik fizyczny w zakładzie chłodniczo -gazowym, kierowca z prawem jazdy kat. B do rozwożenia butli z gazem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategrii B
      • Inne wymagania: sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia: 3010,00 zł - 4000,00 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik administracyjno-biurowy

    • 2 800 zł / mies.

      PRACA ADMININSTRACYJNO-BIUROWA, FAKTUROWANIE,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: fakturowanie, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
      • Inne wymagania: [Inne] : KOMUNIKATYWNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: 2800,00 zł pełen etat

Pracodawcy w Kamieniu Pomorskim