Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak

Czy to Twoja firma?

Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak praca

Jelenia Góra

Witaj w świecie Pracowni Krawieckiej Anetta Ejlak, gdzie każdy ścieg ma swoją historię, a pasja przeplata się z tradycją krawiecką. Od 2007 roku, nasza pracownia zlokalizowana w malowniczej Jeleniej Górze, jest miejscem, gdzie tworzymy odzież nie tylko dla ciała, ale i dla duszy.

Specjalizujemy się w szyciu na miarę, tworząc unikatowe projekty, które podkreślają indywidualność naszych klientów. Nasze kolorowe suknie to symfonia barw i wzorów, które ożywają dzięki ręcznej pracy i poświęceniu od 15 do 40 godzin na jedną sztukę odzieży. To właśnie ta dbałość o detale i jakość sprawia, że nasze projekty są wyjątkowe.

W Pracowni Krawieckiej Anetta Ejlak każdy klient jest traktowany indywidualnie. Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do potrzeb to nasz znak rozpoznawczy. Szycie wyjściowej sukienki letniej na miarę to dla nas nie tylko praca, to przede wszystkim pasja, którą dzielimy się z naszymi klientami.

Nasze usługi kierujemy do osób, które cenią sobie niepowtarzalność i profesjonalizm. Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych ubrań zostało docenione przez naszych klientów, co odzwierciedla nasza ocena rynkowa – pełne pięć gwiazdek na podstawie 82 opinii.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie możemy wspólnie stworzyć coś, co będzie nie tylko odzwierciedleniem Twojego stylu, ale również kawałkiem naszej wspólnej kreatywnej podróży. Przyjdź i pozwól nam ubrać Twoje marzenia w rzeczywistość.

Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Jelenia Góra
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak

Siedziba Jelenia Góra

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pracownia Krawiecka Anetta Ejlak - oferty archiwalne

  • Krawiec/krawcowa

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zatrudnię krawca/krawcową we Wrocławiu

      Zakres obowiązków

      • krojenie
      • szycie odzieży damskiej na miarę

      Wymagania

      • znajomość na poziomie dobrym sztuki krawieckiej (do poziomu super pomożemy dotrzeć,
      • znajomość podstaw konstrukcji,
      • umiejętność krojenia,- umiejętność modelowania,
      • umiejętnosć pracy w zespole,- kreatywnosć również mile widziana

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie (dziś wartość bezcenna),
      • nieustanny rozwój,
      • pracę w fajnym i zgranym zespole świetnych krawców, od których można się wiele nauczyć i którzy chętnie służą wsparciem,
      • ciągle nowe projekty i tkaniny,
      • atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania,

      CV proszę składać na maila pracownia@ejlak.com.p l507377077

    • Jelenia Góra
    • Zatrudnię krawca/krawcową we Wrocławiu lub w Jeleniej Górze

      • krojenie
      • szycie odzieży damskiej

      Wymagania

      • znajomość na poziomie dobrym sztuki krawieckiej (do poziomu super pomożemy dotrzeć)
      • znajomość podstaw konstrukcji
      • umiejętność krojenia
      • umiejętność modelowania
      • umiejętnosć pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie (dziś wartość bezcenna)
      • nieustanny rozwój
      • pracę w fajnym i zgranym zespole świetnych krawców, od których można się wiele nauczyć i którzy chętnie służą wsparciem
      • ciągle nowe projekty i tkaniny
      • atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania

      CV proszę składać na maila pracownia@ejlak.com.pl 507377077

Pracodawcy w Jeleniej Górze