ELPLAST+ Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ELPLAST+ sp. z o.o. praca

Jastrzębie-Zdrój

ELPLAST+ Sp. z o.o. jest polską, produkcyjną firmą rodzinną. Należy do przedsiębiorstw średniej wielkości. Działa w branży przetwórstwa i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie polietylenu i polipropylenu. Specjalizującej się w produkcji rur i studni, głównie dla przemysłu, górnictwa, sieci wodociągowo - kanalizacyjnych, telekomunikacji i energetyki. Od kilku lat rozwija również segment produkcji i sprzedaży pomostów pływających dla branży rekreacja i przemysł jachtowy. Spółka produkuje również wyroby niszowe, nietypowe, na specjalne zamówienia i wymagania klientów. Spółka działa na rynku od 1999 roku, sprzedając zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Spółka zatrudnia średniorocznie ok. 160 pracowników, posiada park maszynowy składający się z 7 linii produkcyjnych dla procesów wytłaczania i 2 linii do rotoformowania.

ELPLAST+ Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy ELPLAST+ Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELPLAST+ Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELPLAST+ Sp. z o.o.

Siedziba główna

ELPLAST+ Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Rybnik
  5. Katowice
  6. Warszawa
  7. Bydgoszcz
  8. Lubin
  9. Wrocław
  10. Orzesze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ELPLAST+ Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu załadunku z obsługą widłowózka

    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Pracownik działu załadunku z obsługą widłowózka

      Zakres obowiązków

      • Załadunek, rozładunek oraz transport wszelkich surowców i materiałów;
      • Prowadzenie wszelkich prac rozładunkowych i załadunkowych (ręcznie i mechanicznie) z zachowaniem obowiązujących przepisów i zarządzeń wewnętrznych;

      Wymagania

      • Uprawnienia na obsługę widłowózka;
      • Odpowiedzialność;
      • Uczciwość;
      • Umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników;
  • Tokarz

      Tokarz

      Wykonywanie prac tokarskich na potrzeby remontów oraz wykonawstwa nowych urządzeń na podstawie dokumentacji, szkiców i wytycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
      • Odpowiedzialność i sumienność;

      Mile widziane:

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

      Oferujemy

      • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy;
      • Przyjazną atmosferę;
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju