Czy to Twoja firma?

Urząd Miasta Gostynina praca

Gostynin
Urząd Miasta Gostynina najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Urząd Miasta Gostynina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miasta Gostynina

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Urząd Miasta Gostynina - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Urząd Miasta Gostynina
    • Gostynin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - utrzymywanie porządku i czystości na terenach miejskich;
      - wykonywanie prac związanych z pielęgnacją i utrzymaniem zieleni na terenie miasta;
      - koordynowanie pracy osób zatrudnionych przy utrzymaniu zieleni i oczyszczaniu miasta;
      - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;
      - dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;
      - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;
      - organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy jako koordynator pracowników. Umiejętność pracy w zespole jako osoba zarządzająca praca innych, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, znajomość przepisów bhp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 do 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gostyninie