Czy to Twoja firma?

PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO praca

Giżycko
PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PAKROM SPÓŁKA JAWNA D. I J.ROMEJKO
    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Doradztwo i obsługa klienta. Sprzedaż towarów, obsługa kas fiskalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6.00-14.00, 13.00-21.00 Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po wcześniejszym uzgod
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca-magazynier

    • Giżycko

      prowadzenie samochodu dostawczego, dostarczenie towarów do klientów, rozładywanie towarów, praca 8 godzinowa plus nadgodziny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Fakturzystka

    • Giżycko
    • 2 800 zł / mies.

      - ewidencja zakupu i sprzedaży
      - obsługa klienta
      - kontakty z właścicielami sklepów, barów, restauracji, hoteli

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 06:00 do 14:00 / od 14:00 do 22:00 Spotkanie z pracodawcą po uprzednim uzgodnie

Pracodawcy w Giżycku