Czy to Twoja firma?

INTECH Sp. z o.o. praca

Gdynia
INTECH Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy INTECH Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTECH Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INTECH Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych

    INTECH Sp. z o.o.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych, układanie rur w budynkach mieszkalnych według projektu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego, prawo jazdy kat B, umiejętności budowlane
      • Inne wymagania: Wymagane 3 mce doświadczenia zawodowego oraz umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni