Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego praca

Dęblin
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego
    • Dęblin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie we wzorowym porządku i czystości wyznaczonego terenu w placówce, dbanie o rośliny wewnątrz pomieszczeń szkolnych
      Dbałość o ogólny ład i porządek na terenie całego obiektu.
      Sprawdzanie po zakończonej pracy stanu bezpieczeństwa budynku.
      Wykonywanie prac sezonowych i okolicznościowych m.in. dbanie o teren zielony wokół budynku szkoły.
      Pomoc w przygotowaniu sal i innych pomieszczeń do imprez i zaplanowanych wydarzeń organizowanych na terenie szkoły, sprzątanie po ewentualnych remontach.
      Przestrzeganie zasad higieniczno- sanitarnych , BHP i p.poż. oraz dyscypliny pracy.
      Realizowanie innych zadań zleconych przez dyrektora.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku. Książeczka badań do celów sanitarno-epidemiologicznych. Posiadanie obywatelstwa polskiego. Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się aktualnie postępowanie karne. Osoba ta nie była karana dyscyplinarnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie dyscyplinarne. 3. dodatkowe: Umiejętność pracy z urządzeniami czyszczącymi mechanicznymi oraz ręcznymi. Umiejętność dobrej organizacji pracy, Umiejętność pracy w zespole, Zaangażowanie w pracę oraz rzetelne wykonywanie powierzonych czynności. Przestrzeganie podstawowych zasad moralnych. Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pracownikami szkoły. Poczucie odpowiedzialności. Obowiązkowość, rzetelność, dbałość o czystość i mienie placówki. Osoby ubiegające się o zatrudnienie powinny złożyć dokumenty w terminie od 02.01.2023r. do dnia 13.01.2023r. - listownie na adres: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego ul.1 Maja 3, 08- 530 Dęblin - w sekretariacie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego ul. 1 Maja 3, 08- 530 Dęblin , w godz.7.00 14.30 - przesłać je pocztą elektroniczną na adres: poczta@sp2.deblin.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Dęblin
    • część etatu

      praca z dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Dęblinie