Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie praca

Dęblin
Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie - oferty archiwalne

  • Intendent

    Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie
    • Dęblin
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa finasowa przedszkola

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziana wiedza z zakresu żywienia dzieci oraz umiejętność układania jadłospisu. Doświadczenie mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

    • Dęblin
    • umowa o pracę

      opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przedszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 do 4 224 PLN

Pracodawcy w Dęblinie