Czy to Twoja firma?

ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H praca

Dąbrowa Górnicza
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H - oferty archiwalne

  • Architekt

    ŻAK PRZEMYSŁAW REMDOM P.P.U.H
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Uczestniczenie w procesie projektowym i opracowanie dokumentacji architektonicznej.
      Prace administracyjno - biurowe związane z bieżącą działalnością firmy.
      - Godziny pracy: 7:00-15:00 do ustalenia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: architektura
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe o specjalności architektura lub student w trakcie studiów. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu jako asystent lub prowadzący. Znajomość przepisów dotyczących projektowania. Znajomość oprogramowania do wykonywania dokumentacji (np autocad , zwcad). Wysoka kultura osobista , samodzielność przy wykonywanych obowiązkach, zaangażowanie. Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 900 - 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3900 -7000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech mi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej