Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C.

Czy to Twoja firma?

Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C. praca

Chorzów

Od ponad 20 lat zajmujemy się doradzeniem naszym klientom w sprawach ubezpieczeń.

Naszym mottem jest:

”Bycie przewodnikiem w dżungli ubezpieczeń”.

Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C.

Mapa Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Oświęcim
  3. Bydgoszcz
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Andrychów
  7. Bieruń
  8. Wrocław
  9. Katowice
  10. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Doradztwa Ubezpieczeniowego RADIX S.C. - oferty archiwalne

  • Biuro Ubezpieczeń - Libiąż - doradca ds. ubezpieczeń

    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Od ponad 20 lat zajmujemy się doradzeniem naszym klientom w sprawach ubezpieczeń. Naszym mottem jest: ”Bycie przewodnikiem w dżungli ubezpieczeń”.

      Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

      Doradca ds. ubezpieczeń

      Miejsce pracy: Libiąż

      Do naszego biura w Libiążu poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się doborem i sprzedażą ubezpieczeń dla naszych klientów zgodnie z ich potrzebami i możliwościami, a co za tym idzie będą przewodnikami dla naszych klientów po niełatwym rynku ubezpieczeń.

      Zakres obowiązków

      Na czym polega praca:

      • dobór i sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych majątkowych , życiowych klientom, którzy odwiedzają nasze stacjonarne biuro
      • rozwój biura pod kątem poszukiwania sposobów na dotarcie do klientów
      • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
      • praca z bazą danych obecnych klientów
      • kompleksowa obsługa klientów biura
      • wykonywanie prac administracyjnych związanych z zawarciem ubezpieczenia oraz ich obsługą

      Wymagania

      Czego oczekujemy:

      • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branżach ubezpieczeniowych lub finansowych.
      • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie bardzo dużym atutem
      • że lubisz pracować z ludźmi i potrafisz zrozumieć ich potrzeby
      • znajomość technik sprzedaży
      • potrafisz obsługiwać pakiet Office oraz komputer
      • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
      • zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
      • duża samodzielność i zdolność dobrej organizacji pracy

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • praca w godzinach pomiędzy 8 a 17, od poniedziałku do piątku
      • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
      • zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej
      • udział w szkoleniach i wyjazdach szkoleniowych

Pracodawcy w Chorzowie