Czy to Twoja firma?

CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK praca

Chorzów
PRODUKCJA PIECZYWA; PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK
CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Chorzów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK - oferty archiwalne

  • Ciastkarz/cukiernik (także do przyuczenia)

    CIASTKARNIA MISTRZA JÓZEFA S.C. ADAM, JOANNA KOLARCZYK
    • Chorzów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wyrób, przygotowanie półproduktów, wypiek ciast (półfrancuskie, drożdżówki, desery itp)

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto - do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Chorzów

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN

Pracodawcy w Chorzowie