Czy to Twoja firma?

Fundacja Diakonii im. Matki Ewy praca

Bytom
Działalność organizacji religijnych
Fundacja Diakonii im. Matki Ewy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Bytom
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Fundacja Diakonii im. Matki Ewy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Diakonii im. Matki Ewy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Fundacja Diakonii im. Matki Ewy - oferty archiwalne

  • Opiekun osób starszych

    Fundacja Diakonii im. Matki Ewy
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka i pielęgnacja podopiecznych domu (mycie, kąpanie, przebieranie, karmienie)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07.00-19.00, 19.00-07.00 Praca w systemie 12-godzinnym Praca w Domu Pomocy Społec
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu