Czy to Twoja firma?

SEMA GROUP INVEST sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - SEMA Group Invest. Nasze korzenie sięgają 1986 roku, kiedy to nasz poprzednik, firma SEMA, zaczynał jako pionier w branży uszczelnień technicznych i termoizolacji w Polsce. Z biegiem lat, dzięki pasji i ciężkiej pracy, wyrośliśmy na lidera w naszej dziedzinie, z główną siedzibą w Bydgoszczy.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych profesjonalistów, których cechuje bogate doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm. Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w cięciu wodą i obróbce CNC, a także w produkcji i sprzedaży materiałów uszczelniających i termoizolacji oraz kompensatorów tkaninowych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania - od serwisu, przez modernizację, aż po testowanie instalacji przemysłowych.

Dążymy do perfekcji, dlatego inwestujemy w modernizację i ulepszanie procesów produkcyjnych. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu ISO:9001, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność. Nasze produkty i usługi są doceniane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, dzięki czemu współpracujemy z partnerami międzynarodowymi w zakresie importu i eksportu.

W SEMA GROUP INVEST wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do unikalnych potrzeb i wymagań, co pozwala nam budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi partnerami. Nasza konkurencyjność wynika z doświadczenia, wykwalifikowanej kadry i ciągłego dążenia do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali SEMA Group Invest. Razem możemy osiągnąć więcej!

Oferty pracy SEMA GROUP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEMA GROUP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SEMA GROUP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca klienta działu handlowego (nr 0772)

    SEMA GROUP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta telefoniczna, e-mail i na miejscu, przygotowywanie dokumentacji (oferty, faktury i zapytania), utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu Office, praca w zespole, kultura osobista, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, znajomość programu Subiekt

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier (nr 0771)

      obsługa klienta, przyjmowanie i rozładunek towarów, zamawianie przewoźnika i przygotowywanie zleceń transportowych, obsługa programu magazynowego, kontrola stanów magazynowych, współpraca z działem handlowym produkcyjnym

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku, uprawnienia na wózki widłowe UDT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy