Czy to Twoja firma?

POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH praca

Brzeszcze
Działalność wspomagająca edukację
POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH
    • Brzeszcze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie i utrzymywanie w czystości pomieszczeń w budynku szkoły

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, praca od godz. 14.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 110 do 3 110 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia oraz warunki zatrudnienia regulowane są zapisami w Karcie Nauczyciela i uzale
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych weterynaryjnych: "diagnostyka weterynaryjna", "diagnostyka weteryn

    • Brzeszcze
    • 2 818-2 949 zł / mies.

      kształcenie w ramach kwalifikacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - lekarz weterynarii, doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, umiejętności zgodne z zawodem wyuczonym. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w wymiarze 18/18 - warunki zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia regulowane są zapisami w Karcie Nauczyciela i uazależnione są od posiadanych kwalifikacji zawodowych i stopnia awansu zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 818 - 2 949 PLN

Pracodawcy w Brzeszczach