Czy to Twoja firma?

Gmina Bolesławiec praca

Bolesławiec
Gmina Bolesławiec najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Bolesławiec
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gmina Bolesławiec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gmina Bolesławiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Gmina Bolesławiec - oferty archiwalne

  • Opiekun dzieci dojeżdżających

    Gmina Bolesławiec
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi dojeżdżającymi do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Żeliszowie podczas drogi dzieci z domu do szkoły na trasie Stare Jaroszewice - Żeliszów (szkoła) - wyjazd autobusu z przystanku Stare Jaroszewice godz. 07.10 - przyjazd do szkoły 07.30 (wyjazd autobosu z Bolesławca godz. 07.00).
      Zadaniem opiekuna będzie: zapewnienie bezpiecznego wsiadania i wysiadania z autobusu, dopilnowanie porządku podczas zajmowania miejsc przez dzieci, zwracanie uwagi na zachowanie uczniów podczas jazdy autobusu, o wszystkich niewłaściwych zachowaniach uczniów informowanie nauczycieli Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Żeliszowie, przestrzeganie zasady wysiadania i wsiadania na przystanku PKSu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, nie toczy się wobec osoby postępowanie karne lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie, wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji z dziećmi w wieku przedszkolnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 660 PLN

Pracodawcy w Bolesławcu