Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Zachar Mirosława Biuro Temida

Oferty pracy Zachar Mirosława Biuro Temida

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

REFERENT DO SPRAW KADR I PŁAC
Zawód: specjalista ds. kadr i płac   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Bolesławiec
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na stanowisku Referent do spraw kadr i płac. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 08:00-16:00 , umowa o pracę na okres próbny, wysokość wynagrodzenia 3493 złotych brutto. Miejsce wykonywania pracy 59-700 Bolesławiec, ul. Kubika 13a.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość pracy w księgowości, znajomość przepisów kadrowo- płacowych, znajomość obsługi komputera, znajomość programów Rewizor i Excel.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
REFERENT KSIĘGOWY
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Bolesławiec
Szczegóły
Księgowanie dokumentów do ksiąg rachunkowych w pełnej księgowości.
Wymagania
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
Znajomość programu Excel
Umiejętność obsługi programu Rewizor
Umiejętność obsługi komputera
Wykształcenie średnie znajomość pracy w pełnej księgowości - warunek konieczny, znajomość obsługi komputera, znajomość programów Rewizor, Excel.
NIE
Zachar Mirosława Biuro Temida
59-700 Bolesławiec
Kubika 13a

Pracodawcy z miasta Bolesławiec