KOMP TRANS sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

KOMP TRANS sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, Komp Trans, która zrodziła się z pasji do ruchu i dynamiki, jaką niesie ze sobą transport drogowy towarów. Nasze korzenie tkwią w malowniczej miejscowości Kozy, gdzie od października 2020 roku rozwijamy naszą działalność, mając na celu dostarczanie niezawodnych usług transportowych.

Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem, ale nasze zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają nam budować solidne fundamenty w branży. Nasza główna specjalizacja to transport drogowy towarów, co jest esencją naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie, bo wiemy, jak ważny jest to element w łańcuchu dostaw naszych klientów.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, nasze aspiracje i determinacja w dążeniu do celu są naszym motorem napędowym. W naszej firmie liczy się każdy detal, a zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Wspólnie z naszymi wspólnikami, Mariuszem i Jakubem Polakowskimi, budujemy firmę, która ma być synonimem zaufania i jakości w branży transportowej.

Rozumiemy, że rynek jest dynamiczny i wymagający, dlatego ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Mimo że nie dysponujemy jeszcze szerokim wachlarzem certyfikatów czy danych o naszej przewadze konkurencyjnej, to każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były coraz lepsze.

W KOMP TRANS wiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez słowa, ale przede wszystkim przez czyny. Dlatego każde zlecenie jest dla nas równie ważne, a nasze zaangażowanie w jego realizację jest gwarancją, że możesz na nas polegać.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!

KOMP TRANS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy KOMP TRANS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMP TRANS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. B/ Magazynier

    P.H.U. GAMAX Dorota Zając
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-6 000 zł / mies.
    Popularna
    Dodana

Mapa KOMP TRANS sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca KOMP TRANS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca, prawo jazdy kat. C+E

    • część etatu
    • 6 966-7 674 zł / mies.
    • KOMP TRANS Sp. z o.o. zatrudni Kierowców z prawem jazdy kategorii C+E na trasy międzynarodowe w systemie 2/2 (dwa tygodnie pracy, dwa tygodnie wolnego).

      Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w trasach międzynarodowych, znajomość języka angielskiego, kurs podstawowy ADR.

      Zapraszamy do kontaktu!

      Zakres obowiązków

      • trasy międzynarodowe.

      Wymagania

      • prawo jazdy kategorii C+E,
      • aktualne badania lekarskie oraz psychotechniczne,
      • ukończony kurs na przewóz rzeczy,
      • wysoka kultura osobista,
      • sumienność,
      • dokładność.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie w przedziale 6966 – 7674 PLN brutto, płatne w terminie,
      • pracę w niewielkiej, rozwijającej się firmie,
      • składkę emerytalną przekazywaną od pełnego wynagrodzenia,
      • maximum jeden rozładunek lub załadunek dziennie,
      • ciągnik Mercedes-Benz Actros 1530 GigaSpace z 2019 roku.

Pracodawcy w Bielsku-Białej