Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki praca

Bełżyce
Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    P.P.H.U. Anmax Marek Młodnicki
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie wykopów pod kable energetyczne i układanie kabli

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparki

    • Lublin

      Wykonywanie robót ziemnych, wykopy ziemne.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki, dokładność w wykonywanych czynnościach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Bełżycach