Czy to Twoja firma?

LST-Polska Sp. z o.o. praca

Bełżyce

Od ponad dwóch dekad LST-Polska Sp. z o.o. z Nałęczowa jest dumna, że może dostarczać naszym klientom w Polsce i na całym świecie najwyższej jakości mrożone owoce i liofilizaty. Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze technologie oraz poszerzamy gamę oferowanych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Zaangażowanie w innowacje i nieustanne dążenie do perfekcji zaowocowało wdrożeniem najwyższych standardów jakościowych. Nasze produkty są potwierdzone certyfikatami IFS, BRC, Kosher, Organic oraz FDA, co jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale i świadectwem naszej nieustannej troski o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, eksportując nasze produkty do krajów europejskich oraz zamorskich, w tym do USA, Kanady, Japonii, Nowej Zelandii, Izraela i Tajlandii. To świadczy o naszym globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie.

Nasze nowoczesne zaplecze technologiczne oraz dostęp do doskonale zorganizowanej bazy surowcowej pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnej przewagi na rynku. Wierzymy, że sukces w biznesie to nie tylko zaawansowane technologie, ale przede wszystkim ludzie – nasi pracownicy, którzy z pasją dbają o każdy detal produkcji.

Nasz zespół zawsze służy pomocą i radą, aby pomóc Państwu w wyborze produktów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a nasze podejście jest zawsze personalizowane i skoncentrowane na budowaniu długotrwałych relacji.

W LST-Polska Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o to, by nasze mrożone owoce i liofilizaty były zawsze synonimem najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy tworzyć smakowite historie.

LST-Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Bełżyce
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy LST-Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LST-Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LST-Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zakład produkcyjny

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
LST-Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Belzyce
  3. Lublin
  4. Bielsko-Biała
  5. Łódź
  6. Poznań
  7. Pruszków
  8. Puławy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LST-Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Informatyk/Automatyk

    • Bełżyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • LST-Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF).

      Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC.

      Zakres obowiązków

      • konserwacja przenośników, taśmociągów, sorterów, itp
      • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie automatyki, elektromechaniki
      • nadzór nad magazynem części zamiennych
      • prowadzenie dokumentacji technicznej parku maszynowego
      • prowadzenie dokumentacji serwisowej i organizacja przeglądów technicznych
      • kontrola dostawców i firm zewnętrznych
      • współpraca z innymi działami
      • Wprowadzanie usprawnień: automatycznych/elektronicznych/mechatronicznych/mechanicznyc

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika, Informatyka)
      • znajomość podstawowych elementów automatyki przemysłowej i pneumatyki oraz doświadczenie w serwisowaniu maszyn, linii technologicznych
      • znajomość pakietu MS Office
      • dokładność i sumienność
      • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn
      • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
      • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się przetwórstwem oraz eksportem i importem owoców mrożonych,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat).

Pracodawcy w Bełżycach