Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz praca

Złotoryja
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Złotoryja
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz

  • Pracownik produkcyjny

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz
    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLO Barbara Ćmikiewicz - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Złotoryja
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 280 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Złotoryi