BORGERS POLSKA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BORGERS POLSKA Sp. z o.o. praca

Złotoryja

W sercu malowniczego Złotoryi, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, znajduje się nasza firma – Borgers Polska. Jesteśmy dumną częścią renomowanego koncernu Borgers, który od prawie półtora wieku wyznacza standardy w przemyśle motoryzacyjnym. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w styczniu 2017 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, tworząc produkty, które są synonimem jakości i innowacji.

Nasze produkty, obicia do kabin ciężarówek oraz elementy izolacyjne, są wyrazem zobowiązania do doskonałości, które jest wpisane w DNA naszej marki. Jako jeden z największych pracodawców w regionie, z aspiracją do zatrudnienia 600 osób, jesteśmy świadomi naszego wpływu na lokalną społeczność i gospodarkę. Dążymy do tego, aby każdy członek naszego zespołu czuł się ważny i doceniany, bo wiemy, że to ludzie są największym atutem naszej firmy.

Jako część globalnego koncernu, mamy przywilej współpracy z czołowymi markami motoryzacyjnymi, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych produktów. Nasza obecność w ponad 20 lokalizacjach na świecie, w tym w Niemczech, Czechach, USA, Belgii, Chinach, Hiszpanii i Szwecji, świadczy o międzynarodowym charakterze naszych działań i zasięgu naszych ambicji.

W BORGERS POLSKA wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią łączyć tradycję z innowacją. Dlatego też każdego dnia staramy się być lepsi, bardziej efektywni i bardziej zrównoważeni, aby nasze produkty nie tylko spełniały, ale i przekraczały oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do świata Borgers Polska, gdzie każdy detal ma znaczenie, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem.

BORGERS POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł badania i rozwój inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BORGERS POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BORGERS POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BORGERS POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

BORGERS POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BORGERS POLSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. Produkujemy elementy, które znajdziesz w kabinie kierowcy samochodu ciężarowego. Naszymi klientami są Scania oraz Mercedes. Produkujemy przede wszystkim na prasach. Aktualnie na jednej zmianie produkcyjnej zatrudnionych jest ok. 55 osób.

      OPERATOR MASZYN (m/k)

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, stacje montażu)
      • przestrzeganie wewnętrznych zasad (bhp i instrukcji pracy)
      • sprawdzanie wizualne wyprodukowanych części
      • uzupełnianie dokumentów związanych z produkcją (krótkie dzienne raporty nt. ilości wyprodukowanych sztuk)
      • dbanie o maszyny i urządzanie na których pracujesz (zgłaszanie awarii, utrzymywanie porządku)

      Wymagania

      • Nie wymagamy doświadczenia, najważniejsza jest Twoja motywacja oraz zaangażowanie, resztę nauczysz się u Nas.

      Oferujemy

      • Na starcie dostaniesz 3 600,00 zł brutto a także dodatkowo:

      - zrealizujesz 4 cele dostaniesz max. 700 zł brutto/miesiąc

      - dostaniesz dofinansowanie do dojazdów 0,40 gr/km , jeśli dojeżdżasz spoza Złotoryi,

      - dostaniesz dofinansowanie do posiłków – 9zł/posiłek/dzień

      - dostaniesz premię jubileuszową (za każdy przepracowany rok -> im dłużej pracujesz tym wyższa jest premia, nawet 60% wynagrodzenia podstawowego)

      - dostaniesz bezpłatną opiekę medyczną Medicover ( w tym aż 600 badań diagnostycznych)

      - dostaniesz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego UNIQA – 20 zł

      - dostaniesz 47 zł dofinansowania lub darmową kartę sportową (w zależności od wybranego wariantu)

      - dostaniesz premię, nie mniej niż 800 zł brutto, jeśli polecisz inną osobę do pracy w naszej firmie

      • Jeśli się sprawdzisz, po 3 miesiącach gwarantujemy podwyżkę wynagrodzenia .

Pracodawcy w Złotoryi