Honesta Market Service sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Honesta Market Service sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Witaj! Jesteśmy Honesta Market Service, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów, który od dekady z powodzeniem operuje w sercu Bielska-Białej. Nasza historia zaczęła się dziesięć lat temu, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługi finansowe, które są nie tylko niezawodne, ale również dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Specjalizujemy się w szerokim wachlarzu usług finansowych, w tym w oferowaniu pożyczek, ubezpieczeń oraz kredytów. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze rozwiązania są elastyczne – od pożyczek bez zdolności kredytowej, które są dostępne dla szerokiego grona odbiorców, po ubezpieczenia mieszkań, które zapewniają spokój ducha i bezpieczeństwo domowego budżetu.

Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzyli nas klienci. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, które poszukują solidnych i przystępnych rozwiązań finansowych. W naszym oddziale w Bielsku-Białej, klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie kredytów konsolidacyjnych, atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych czy szybkich pożyczek.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości, to nasze dziesięcioletnie doświadczenie na rynku finansowym mówi samo za siebie. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię w realizacji Twoich planów finansowych, zapewniając produkty i usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Bielsku-Białej, gdzie nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe dostosowane do Twoich potrzeb. Razem zbudujemy Twoją finansową przyszłość na solidnych fundamentach.

Honesta Market Service sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Honesta Market Service sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Honesta Market Service sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Honesta Market Service sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Sosnowiec
  5. Gliwice
  6. Warszawa
  7. Częstochowa
  8. Chorzów
  9. Andrychów
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Honesta Market Service sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nasz zespół składa się zarówno doświadczonych specjalistów, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.

      Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i podnoszące swoje kwalifikacje.

      Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

      Specjalista ds. Obsługi Klienta

      Zakres obowiązków

      • Kompleksowa obsługa punktu kredytowego (obsługa Klientów, wprowadzanie wniosków kredytowych);
      • Prowadzenie i rozliczanie kasy punktu;
      • Wspieranie działań marketingowych;
      • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy;

      Wymagania

      • Pozytywne nastawienie do ludzi;
      • Odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm;
      • Łatwość w nawiązywaniu relacji;
      • Wykształcenie minimum średnie;
      • Dobra znajomość obsługi komputera;
      • Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników;
      • Znajomość branży usług finansowych będzie dodatkowym atutem;

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczny system nagród zależny od wyników;
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Możliwość awansu;
      • Nagrody i bonusy za udział w konkursach sprzedażowych;
      • Bogaty pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, MultiSport, MyBenefit Kafeteria;
      • Możliwość rozwoju m.in. poprzez szeroki wachlarz szkoleń;
      • Zapewniamy stałe godziny pracy, wolne weekendy, brak systemu zmianowego;
  • Kierownik ds. finansów

    • Bielsko-Biała
    • Nasz zespół składa się zarówno doświadczonych specjalistów, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój. Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i podnoszące swoje kwalifikacje.

      Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Kierownik ds. finansów

      • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
      • kontrola merytoryczna nad sporządzaniem deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
      • kontrola merytoryczna nad kwestiami kadrowo-płacowymi
      • tworzenie zestawień i analiz monitorowanie oraz analiza wyników sprzedażowych pod kątem wsparcia analitycznego
      • kontrola, weryfikacja i uzgadnianie informacji finansowo – księgowych
      • koordynacja obiegu dokumentów księgowych
      • kwalifikowanie dokumentów i przekazywanie ich do biura rachunkowego
      • weryfikacja rozrachunków firmy
      • dokonywanie przelewów bankowych przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu ekonomicznym
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • znajomość prowadzenia zasad pełnej księgowości
      • znajomość przepisów podatkowych
      • znajomość standardów rachunkowości
      • dobra organizacja pracy
      • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
      • analityczne myślenie
      • znajomość programów komputerowych: SAP, MS Office (w tym Excel), Symfonia

      Oferujemy

      • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
      • pracę w stabilnej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się firmie
      • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom oraz bogaty pakiet socjalny.

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Bielsku-Białej