Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k.

Czy to Twoja firma?

Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. praca

Poznań

KANCELARIA PRAWNA RENATA UROWSKA I WSPÓLNICY sp.k. funkcjonuje nieprzerwanie na rynku usług prawniczych od 1992 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz sukcesom w prowadzonych sprawach, nasza kancelaria jest postrzegana jako jedna z wiodących kancelarii prawniczych w zachodniej Polsce.

Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Poznań
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k.

Mapa Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k.

Adres rejestrowy

Praca Kancelaria Prawna Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. - oferty archiwalne

  • Adwokat / Radca Prawny

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:
      • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych,
      • budowanie i utrzymanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
      • sporządzanie pozwów i pism procesowych w toku postępowań sądowych,
      • zastępstwo procesowe klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji,
      • współpraca z innymi członkami zespołu i nadzorowanie ich pracy.
      • tytuł Adwokata/Radcy Prawnego
      • doświadczenie zawodowe zdobyte w korporacji lub kancelarii,
      • doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych,
      • bardzo dobra znajomość i minimum 5 lat praktyki w zakresie następujących dziedzin: prawo spółek, prawo pracy, prawo cywilne, postępowanie cywilne,
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w mowie i piśmie) uwzględniająca terminologie prawniczą,
      • bardzo duże umiejętności komunikacyjne, zdolność do analitycznego i logicznego myślenia,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
      • atrakcyjne warunki współpracy,
      • pracę w działającej od wielu lat na rynku poznańskim kancelarii,
      • możliwość rozwoju zawodowego.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
      Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Wymagania

      • Prawo spółek
      • Prawo autorskie
      • Adwokat
      • język prawniczy
      • prawo własności przemysłowej
      • radca prawny
      • Prawo pracy

Pracodawcy w Poznaniu